Archiwa kategorii: Jessica Kaahwa

Jessica Kaahwa_Opowieści o Niewidzialnym Moście

Jessica Kaahwa_internet2

Kolejne spotkanie z cyklu Opowieści o Niewidzialnym Moście, 18 sierpnia (wtorek), godz. 20.00, Kawiarnia „Piosenka o Porcelanie”, Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie.

Jessica Kaahwa jest architektem przestrzeni współistnienia i dialogu w Ugandzie, w samym  sercu Czarnej Afryki. Jej podstawowym narzędziem pracy jest teatr, szeroko rozumiany, zaangażowany społecznie, realizowany z profesjonalistami i amatorami, na uniwersytecie i na ulicy, często w odległych wioskach. Pracuje w stolicy kraju Kampali, ale także na pograniczach z Ruandą i Sudanem. Mówi różnymi językami bantu, w tym biegle językiem runyakitara, a także suahili, francuskim i angielskim.

Więcej: pogranicze.sejny.pl/jessica_kaahwa,1720-1,14770.html

Jessica Kaahwa

Jessica Kaahwa   jest architektem przestrzeni współistnienia i dialogu w Ugandzie, w samym sercu Czarnej Afryki. Jej podstawowym narzędziem pracy jest teatr, szeroko rozumiany, zaangażowany społecznie, realizowany z profesjonalistami i amatorami, na uniwersytecie i na ulicy, często w odległych wioskach. Pracuje w stolicy kraju Kampali, ale także na pograniczach z Ruandą i Sudanem. Mówi różnymi językami bantu, w tym biegle językiem runyakitara, a także suahili, francuskim i angielskim.

Czytaj dalej