Archiwa kategorii: Misterium mostu

MOST KRASNOGRUDZKI. POKAZ FILMU KUBY KOSSAKA

Film dokumentalny, będący artystycznym zapisem pracy Pogranicza prowadzonej latem 2015 roku. W warsztatach Wioski Budowniczych Mostów oraz w „Misterium mostu” wzięło udział ponad dwieście osób, które przyjechały  z pogranicznej Galilei i z wielokulturowego Oranim College kształcącego nauczycieli w Izraelu, z Wioski Pokoju w Kolumbii, z przyjmującego wielu imigrantów Notoddem w Norwegii, z Uniwersytetu Makerere w Ugandzie kształcącego animatorów zmiany społecznej, z pogranicznych miast: Lwowa, Brześcia i Wilna, z Portugalii, z amerykańskiego Iowa, gdzie rozwija się program międzykulturowego dialogu poprzez literaturę, z różnych stron Polski.

Otwarcie Niewidzialnego Mostu, 22 VIII 2015, godz. 20.00

zaproszenie.inddDrodzy Rodzice i Przyjaciele,
pragniemy bardzo serdecznie Was zaprosić na Otwarcie Niewidzialnego Mostu, który tworzyliśmy wspólnie podczas Wioski Budowniczych Mostów w Krasnogrudzie przez ostatnie dziesięć dni. Nasz Most budowaliśmy z muzyki, opowieści, ceramiki, pieśni, tkaniny i drewna uczestnicząc w warsztatach teatralnych, plastycznych, muzycznych i przyrodniczych, w spotkaniach i rozmowach z gośćmi z rożnych stron świata.

Uroczyste Otwarcie Niewidzialnego Mostu odbędzie się 22 sierpnia o godz. 20.00 w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie.

Serdecznie zapraszamy,
Budowniczowie Niewidzialnego Mostu